SOUTĚŽTE S MYŠÁKEM

SOUTĚŽTE S MYŠÁKEM 

Máte rádi ty úžasné okamžiky s dětmi zdokumentované na fotkách? Chcete ty Vaše společné momentky ukázat i ostatním? Spojte tento okamžik s možností výhry. A to dokonce pravidelné. Myšák vyhlašuje pravidelnou soutěž o drobné ceny z nabídky našeho webu www.mysaksport.cz.

Jak na to?

Pravidla:

1/ Vložte na naše FB stránky https://www.facebook.com/mysaksport/ foto Vašeho dětského miláčka při nějaké sportovní/outdoorové akci

2/ napište k foto komentář, která věc by se Vám z našeho webu líbila

3/ dejte „like“ naší FB stránce https://www.facebook.com/mysaksport/ 

Délka trvání: Soutěž trvá do odvolání pořadatelem. 

Vyhodnocení:  Každý měsíc losujeme 1 výherce, který splnil všechny výše uvedené body pravidel. Zašleme výhru, kterou si sám vybere z variant, které nabídne pořadatel. Varianty se každý měsíc mění dle aktuálnosti období. Výhru lze vybrat do 30 dnů od kontaktování výherce pořadatelem. Pořadatel kontaktuje výherce formou facebookové zprávy a uveřejní ho v soutěži na facebookových stránkách Myšák sport. Výherce objedná vyhrané zboží na eshopu www.mysaksport.cz a uvede do poznámky, že se jedná o výhru FB. 

Do slosování jsou vždy zapojeni všichni soutěžící za dané soutěžící období (měsíc), kteří splní požadavky soutěže. Soutěžit můžete ve vícero obdobích (měsících) i přesto, že jste soutěžili v předešlém období (měsíci), pozor ale, pokud jste již vyhráli, vkládat fotky samozřejmě můžete, za to budeme rádi, jen již nebude výherce z předešlých kol zařazen do slosování. Do daného soutěžícího měsíce může každý soutěžící vložit více fotek, započítává se do slosování 1x. 

 

Měsíc květen 2020 losujeme v červnu a v nabídce jsou tyto produkty:

1/ https://www.mysaksport.cz/palky--rakety--hokejky/plazova-sada-palky-s-mickem/

2/ https://www.mysaksport.cz/plavecke-pasy/plavecky-pas-1000-ruzne-barvy/

 

Pořadatel eshop www.mysaksport.cz (Michaela Zdvořáčková, IČ 05963044), Facebook nenese žádnou odpovědnost na této soutěži.

Soutěž je vypsána na facebookových stránkách https://www.facebook.com/mysaksport/ .