Matuška-Dena

Firma Miroslav Matuška – Dena byla založena v roce 1990.

Činnost firmy byla od počátku zaměřena převážně na vývoj a výrobu sportovních, plaveckých a záchranných pomůcek a také na výuku plavání.

V roce 1994 vzniká Veřejná tělovýchovná škola, která organizuje školení a doškolení plavčíků, mistrů plavčí, instruktorů plavání a instruktorů dětského plavání.

Vývoj a výroba plaveckých pomůcek do značné míry ovlivnila metodiku výuky plavání všech věkových kategorií,od kojenců až po výuku neplavců z řad dospělých.

V roce 2012 vzniká firma MATUŠKA-DENA s.r.o., která pokračuje ve výrobě a prodeji plaveckých pomůcek, hraček a záchranných pomůcek. Firma Miroslav Matuška nadále provádí školící činnost.

MATUŠKA-DENA s.r.o.  - Plavecké pomůcky

Výroba a prodej plaveckých pomůcek: plavecké desky, plavecké pásy, nadlehčovací kroužky, rukávky na plavání, hračky, denalepky a mnoho dalších plaveckých a cvičebních pomůcek ze zdravotně nezávadného materiálu s platnými certifikáty CE. 

Zároveň si všem zákazníkům dovolujeme oznámit,že vyrábí z nového kvalitního pěnového materiálu,který je velmi odolný ve vodním prostředí a splňuje veškeré podmínky kvality a nezávadnosti dle platných norem EU.

69
519169519

Stránka 1 z 1 - 31 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 31 položek celkem

Tento web používá soubory tzv. "cookies", které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.