Progress

15 LET S VÁMI

 

Vážení zákazníci a přátelé, 
právě jsme dokončili kolekci na novou sezónu. Já osobně, stejně jako moji kolegové, z ní mám velkou radost. Je za ní ohromný kus práce. Snad právě proto, že děláme věci poctivě, slaví letos značka PROGRESS 15 -ti leté výročí na trhu, kde vládnou ostré lokty a silná konkurence. Tento fakt je sám o sobě známkou toho, že děláme věci dobře.

Nedá mi, abych se u této příležitosti nevrátil do historie. Tradice textilního průmyslu na jihu Čech má dlouhou historii a ovlivnila i mou profesní dráhu. S trochou nadsázky mohu říci, že jsem vlastně vyrůstal v textilce, která zásobovala půlku Evropy, a zde jsem taky nabral první zkušenosti. V textilní branži byli aktivní i oba moji rodiče. Já jako „pokračovatel rodinného odkazu“ jsem se v roce 2002 rozhodl založit svou vlastní značku a vydat se cestou sportovního oblečení, které jsem pojmenoval PROGRESS. 

Lidé v té době začali pomalu objevovat kouzlo funkčního prádla. Na něm jsme jako firma vyrostli a zákazníci, kteří s námi byli spokojeni, si potom od nás bez váhání pořídili další oblečení, bundy a jiné doplňky. Z malé rodinné firmy se postupně stala významná česká značka s vlastním vývojem a výrobou, která i nadále roste a daří se jí, mimo jiné díky poctivé práci mých kolegů, důrazu na kvalitu a použití špičkových materiálů. Ano, na rozdíl od mnohých rádoby „českých značek“ šijeme hlavně v Čechách, podporujeme domácí trh a s každým jednáme narovinu. 

Důležitá je pro nás i podpora profesionálních i amatérských sportovců a ochota našich přátel a kamarádů, kteří naše výrobky testují i v extrémních podmínkách a šíří povědomí o naší značce do celého světa. 
Dnešní PROGRESS je dále než před 15 lety.  Ročně vyrobíme tisíce kusů oblečení, které dodáváme do stovek obchodů v Česku, exportujeme do zahraničí a zakázkově šijeme pro významné společnosti včetně těch nadnárodních. 

Děkujeme všem, že nám dáváte šanci přinášet do Vašich sportovních šatníků nové funkční kousky. Budeme se snažit, abyste na ně nedali dopustit, stejně jako my.   Zdeněk Zunt

majitel společnosti PROGRESS sportswear

149
5691149569

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Tento web používá soubory tzv. "cookies", které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.