Yedoo

Yedoo je symbolem naší vášně pro pohyb na dvou kolech, o kterou se s radostí dělíme i s vámi.

V Yedoo se koloběžkám věnujeme od roku 1998. Začínali jsme koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly, a dnes když chce někdo jet na koloběžce vrcholný závod, dostane od nás stroj, který mu ho pomůže vyhrát. Všechny naše produkty si sami navrhujeme a zároveň na nich jezdíme. Na začátku to znamenalo zavřít se na několik hodin do garáže a svářet a řezat a svářet… S prototypem, který jsme dokončili nad ránem, jsme ještě ten den ujeli přes 500 kilometrů na čtyřiadvacetihodinovém závodu.

Dneska na našich koloběžkách a odrážedlech jezdí i naše děti. Když vyvíjíme nové sedlo, můžete si být jisti, že zadky všech našich sousedů si posedí na desítkách testovaných prototypů. Šéf vývoje Kuba Bostl věnuje navrhování většinu svého pracovního i soukromého času a za každým modelem jsou stovky hodin příprav, přemýšlení a zjišťování potřeb mezi koloběžkáři. Až potom nastupují měsíce práce s počítačovými návrhy a testování prvních prototypů, dokud vše není maximálně jednoduché, odolné a nefunguje víceméně bez údržby. A pokud na to nestačí stávající postupy, musíme zavést nové. 

Jako první na světě jsme například začali vyrábět dvanáctipalcové pneumatiky na tlak až do 5,5 baru. Navrhli jsme kvalitnější náboje, pro odlehčení celkové hmotnosti rámu jsme našli originální technologii protlačovaných hliníkových profilů. Náš hlavní cíl je co nejlepší zážitek z jízdy – ať jde o závodníka, nebo předškoláka.

Proto Yedoo můžete potkat už téměř ve čtyřiceti zemích světa. A i když nejsme příbuzní, cítíme se téměř jako rodina. Kuba, Petra, Pavla, Lukáš, Andulka, Alena a mnoho dalších z našeho týmu svoji lásku k jízdě na koloběžce dotáhli až k účasti na nejvýznamnějších soutěžích. Vedle nich je kolem nás i řada dobrodruhů, kteří si na koloběžce Yedoo plní své sny – jako byla cesta z Prahy do Edinburghu nebo na nejsevernější bod Evropy. Tím hlavním je pro nás ale pořád zábava – pro rodiče a děti, teenagery i dospělé. Koloběžky jsou především společná radost. Ve městě, podél řeky, při venčení psa, cestou do školy...

Každý rok organizujeme desítky akcí, které pomáhají popularitě a rozvoji koloběžek. Od závodů ve Vrbici, malé vinařské vesnici na jižní Moravě, po podporu party nadšenců, která se rozhodla ujet na koloběžkách 3 500 kilometrů dlouhý cyklistický závod Tour de France. Všichni totiž propagujeme to samé – že koloběžky jsou fantastická věc a že jízda na nich je opravdu zábava.

To je na naší práci a na koloběžkování to nejkrásnější – jak koloběžky vytáhly na vzduch i řadu „kancelářských krys“ a jak se k nám přidávají další a další lidé, kteří po ovládnutí svého stroje začínají svou další jízdu vítězoslavným pokřikem: „Jedůůů!“ 

399
319013993190

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

 • MAU red side m Doprava zdarma Kód: 375/BLU
  do 24 hodin zasíláme (1 ks) Značka: Yedoo

  Nejlehčí koloběžka pro nejmenší děti.

  2 990 Kč
 • ONE blue side 2 m Doprava zdarma Kód: 381/GRE
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Nejmenší koloběžka pro první výpravy za dobrodružstvím.

  2 490 Kč
 • TIDIT white side m Doprava zdarma Kód: 384/BLU
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Hravá koloběžka pro malé školáky a předškoláky, pro jízdu i pro zábavu.

  3 190 Kč
 • koloběžka Yedoo Two 2 Doprava zdarma Kód: 387/BLU
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Koloběžka, která podpoří všechna bláznivá dobrodružství malých objevitelů.

  2 990 Kč
 • odrážedlo Yeedo basic Fifty 50 A-light Doprava zdarma Kód: 348/BIL
  do 24 hodin zasíláme (1 ks) Značka: Yedoo

  Rostoucí odrážedlo od výšky dítěte min. 85 cm. Snadný a hravý způsob, jak naučit děti rovnováze.

  1 790 Kč
 • FIFTY B blue side m Doprava zdarma Kód: 354/B
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Rostoucí odrážedlo od výšky dítěte min. 85 cm. Snadný a hravý způsob, jak naučit děti rovnováze.

  1 990 Kč
 • CTYRLISTEK bobik side 2 m Doprava zdarma Kód: 366/BOB
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Oblíbené odrážedlo, které prckům zpříjemní rodinné výlety.

  2 490 Kč
 • Y New TooToo ALU CYAN side m Doprava zdarma Kód: 363/BLU
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Odrážedlo s mnoha technickými a ergonomickými vylepšeními pro bezpečnější, pohodlnější a hravější jízdu. Snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.

  2 990 Kč
 • Y New TooToo I BLUE WHITE side m 0002 Doprava zdarma Kód: 360/BLA
  do 24 hodin zasíláme Značka: Yedoo

  Yedoo TooToo patří k nejlehčím odrážedlům ve své třídě. Nižší váhu ocení maminky i děti, které jízdu na novém stroji brzy sebevědomě ovládnou. Snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.

  2 590 Kč
 • Y New TooToo II BLACK WHITE side m Doprava zdarma Kód: 372/BLA
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Yedoo TooToo patří k nejlehčím odrážedlům ve své třídě. Nižší váhu ocení maminky i děti. Snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.

  2 490 Kč
 • carry strap green m Kód: 393
  do týdne u vás Značka: Yedoo

  Praktický bavlněný popruh pro pohodlné přenášení odrážedel Yedoo.

  399 Kč

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory tzv. "cookies", které slouží ke zvyšování kvality služeb, personalizace nabídky, sběru anonymních dat a pro analytické účely. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.