Yedoo

Yedoo je symbolem naší vášně pro pohyb na dvou kolech, o kterou se s radostí dělíme i s vámi.

V Yedoo se koloběžkám věnujeme od roku 1998. Začínali jsme koloběžkami pro děti, pokračovali odrážedly a dětskými koly, a dnes když chce někdo jet na koloběžce vrcholný závod, dostane od nás stroj, který mu ho pomůže vyhrát. Všechny naše produkty si sami navrhujeme a zároveň na nich jezdíme. Na začátku to znamenalo zavřít se na několik hodin do garáže a svářet a řezat a svářet… S prototypem, který jsme dokončili nad ránem, jsme ještě ten den ujeli přes 500 kilometrů na čtyřiadvacetihodinovém závodu.

Dneska na našich koloběžkách a odrážedlech jezdí i naše děti. Když vyvíjíme nové sedlo, můžete si být jisti, že zadky všech našich sousedů si posedí na desítkách testovaných prototypů. Šéf vývoje Kuba Bostl věnuje navrhování většinu svého pracovního i soukromého času a za každým modelem jsou stovky hodin příprav, přemýšlení a zjišťování potřeb mezi koloběžkáři. Až potom nastupují měsíce práce s počítačovými návrhy a testování prvních prototypů, dokud vše není maximálně jednoduché, odolné a nefunguje víceméně bez údržby. A pokud na to nestačí stávající postupy, musíme zavést nové. 

Jako první na světě jsme například začali vyrábět dvanáctipalcové pneumatiky na tlak až do 5,5 baru. Navrhli jsme kvalitnější náboje, pro odlehčení celkové hmotnosti rámu jsme našli originální technologii protlačovaných hliníkových profilů. Náš hlavní cíl je co nejlepší zážitek z jízdy – ať jde o závodníka, nebo předškoláka.

Proto Yedoo můžete potkat už téměř ve čtyřiceti zemích světa. A i když nejsme příbuzní, cítíme se téměř jako rodina. Kuba, Petra, Pavla, Lukáš, Andulka, Alena a mnoho dalších z našeho týmu svoji lásku k jízdě na koloběžce dotáhli až k účasti na nejvýznamnějších soutěžích. Vedle nich je kolem nás i řada dobrodruhů, kteří si na koloběžce Yedoo plní své sny – jako byla cesta z Prahy do Edinburghu nebo na nejsevernější bod Evropy. Tím hlavním je pro nás ale pořád zábava – pro rodiče a děti, teenagery i dospělé. Koloběžky jsou především společná radost. Ve městě, podél řeky, při venčení psa, cestou do školy...

Každý rok organizujeme desítky akcí, které pomáhají popularitě a rozvoji koloběžek. Od závodů ve Vrbici, malé vinařské vesnici na jižní Moravě, po podporu party nadšenců, která se rozhodla ujet na koloběžkách 3 500 kilometrů dlouhý cyklistický závod Tour de France. Všichni totiž propagujeme to samé – že koloběžky jsou fantastická věc a že jízda na nich je opravdu zábava.

To je na naší práci a na koloběžkování to nejkrásnější – jak koloběžky vytáhly na vzduch i řadu „kancelářských krys“ a jak se k nám přidávají další a další lidé, kteří po ovládnutí svého stroje začínají svou další jízdu vítězoslavným pokřikem: „Jedůůů!“ 

11 položek celkem
MAU blue side m 0001
ZDARMAZDARMA
koloběžka Yedoo MAU
možno rezervace s dodáním v červnu
3 990 Kč

Nejlehčí koloběžka pro nejmenší děti od 100 cm. 

Kód: 375/GRE
One 12205 green threequarters
ZDARMAZDARMA
koloběžka Yedoo One řady Numbers
možno rezervace s dodáním v květnu
3 390 Kč

Koloběžka pro skvělé výpravy za dobrodružstvím, od 110cm. 

Kód: 381/GRE
TIDIT 12606 green side
ZDARMAZDARMA
koloběžka Yedoo TIDIT
možno rezervace s dodáním v květnu
4 290 Kč

Hravá koloběžka pro malé školáky a předškoláky, pro jízdu i pro zábavu.

Kód: 384/GRE
Two 12206 green threequarters
ZDARMAZDARMA
koloběžka Yedoo Two řada Numbers
možno rezervace s dodáním v červnu
3 990 Kč

Koloběžka, která podpoří všechna bláznivá dobrodružství malých objevitelů.

Kód: 387/GRE
odrážedlo Yeedo basic Fifty 50 A-light
ZDARMAZDARMA
odrážedlo Yeedo basic Fifty 50 A-light
do 24 hodin zasíláme (1 ks)
1 790 Kč

Rostoucí odrážedlo od výšky dítěte min. 85 cm. Snadný a hravý způsob, jak naučit děti rovnováze.

Kód: 348/BIL
FIFTY B blue side m
ZDARMAZDARMA
1 990 Kč

Rostoucí odrážedlo od výšky dítěte min. 85 cm. Snadný a hravý způsob, jak naučit děti rovnováze.

Kód: 354/B
CTYRLISTEK bobik side 2 m
ZDARMAZDARMA
2 490 Kč

Oblíbené odrážedlo, které prckům zpříjemní rodinné výlety.

Kód: 366/BOB
Y New TooToo ALU CYAN side m
ZDARMAZDARMA
odrážedlo Yeedo TooToo Alu
do týdne doručíme
2 990 Kč

Odrážedlo s mnoha technickými a ergonomickými vylepšeními pro bezpečnější, pohodlnější a hravější jízdu. Snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.

Kód: 363/BLU
Y New TooToo I BLUE WHITE side m 0002
ZDARMAZDARMA
odrážedlo Yeedo TooToo I
do 24 hodin zasíláme
2 590 Kč

Yedoo TooToo patří k nejlehčím odrážedlům ve své třídě. Nižší váhu ocení maminky i děti, které jízdu na novém stroji brzy sebevědomě ovládnou. Snadná cesta k osvojení rovnováhy...

Kód: 360/BLA
Y New TooToo II BLACK WHITE side m
ZDARMAZDARMA
odrážedlo Yeedo TooToo II
do týdne doručíme
2 490 Kč

Yedoo TooToo patří k nejlehčím odrážedlům ve své třídě. Nižší váhu ocení maminky i děti. Snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo.

Kód: 372/BLA
carry strap green m
popruh na odrážedlo Yedoo
do týdne doručíme
399 Kč

Praktický bavlněný popruh pro pohodlné přenášení odrážedel Yedoo.

Kód: 393

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem